100 БАЛІВ ДОПОМОЖІТЬ. В однорідному магнітному полі з індукцією 0,2 Тл перпендикулярно лініям

індукцiї знаходиться провідник довжиною 60 см, по якому тече струм силою 60 А. Визначте силу, що діє на провідник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Большаков Денис.

Ответ:

7.2 H

Объяснение:

B=0.2 Тл     L=0.6 м     I=60 A     α=90°     F=?

===

F=I*B*L*sin90=60*0.2*0.6*1=7.2 H

=============================