визначте площу поперечного перерізу нікелінового провідника,через який тече струм 0,25 А за напруги

25 В.Довжина провідника 80 м

Ответы на вопрос

Отвечает Турманова Дильназ.

Ответ: 0,336мм²

Объяснение:

Дано:

I=0,25А

U=25В

l=80м

ρ=0,42 Ом*мм²/м

--------------

S-?

R=U/I=25/0,25=100 Ом

R=ρ*l/S

S=ρl/R=0,42*80/100=0,336мм²