Скляна куля має вагу 5 Н. Який об’єм кулі? Густина скла 2500 кг/м3. ПОМОГИТЕ ДАМ 30 БАЛЛОВ ДАТЬ

ОТКРЫТЫЙ ОТВЕТТ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ: 2*10⁻⁴м³=200см³

Объяснение:

Дано:

Р=5Н

g=10Н/кг

ρ=2500кг/м³

-----------------

V-?

ρ=m/V, где:

m-масса тела;

V-объем тела.

m=Р/g, где:

P-вес тела;

g-ускорение свободного падения.

Отсюда:

V=m/ρ=Р/(ρg)=5/(2500*10)=2*10⁻⁴м³=200см³

Отвечает Кучмина Оля.
G–прискорення вільного падіння, приблизно дорівнює 10 Н/кг