Будь-ласка скоріше мені треба зробити до кінця уроку 8. На ученицю 7 класу діє сила тяжіння, що

дорівнює 0,39 кН. Чому дорівнює її маса? 39 кг 390 кг 3,9 кг 9. Картоплина масою 0,072 кг має об'єм 60 см3. Визначте густину картоплі. 4,32 г/см^3 0,83 г/см^3 1,2 г/см^3 Дам корону 5 зірочок і дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Golub Julia.

8.Сила тяжіння на земній поверхні дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення вільного падіння, яке на Землі становить приблизно 9,81 м/с².

Отже, щоб знайти масу учнів, необхідно розділити силу тяжіння на прискорення вільного падіння:

Маса = Сила тяжіння / Прискорення вільного падіння Маса = 0,39 кН / 9,81 м/с² Маса ≈ 39,8 кг

Отже, правильна відповідь - 39 кг

9.Густина препарату як її маса, розділена на об'єм. Тому, щоб знайти густину картоплі, необхідно поділити її масу на об'єм:

Густина = Маса / Об'єм

Умова задачі надає масу картоплі - 0,072 кг і об'єм - 60 см³. Однак, щоб виконати розрахунки, об'єм необхідно виразити в одиницях СІ - метрів кубічних (м³), тому перетворимо 60 см³ в метри кубічні:

1 см³ = (1/100)^3 м³ = 1/1000000 м³ 60 см³ = 60/1000000 м³ = 0,00006 м³

Тепер можемо знайти густину:

Густина = 0,072 кг / 0,00006 м³ ≈ 1200 кг/м³

Отже, правильна відповідь - 1,2 г/см³