Спортивний автомобиль вирушае зи старту з постийным прискоренням 4м/с 2.який шлях вын подолає, доки

не розвине швидкість 144 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Куприченков Егор.
Скорость 144 км в час = 144*1000/3600 = 40 м в сек
t = v/a = 40/4 = 10 сек
L = at^2/2 = 4*100/2 = 200 м