Людина підняла вантаж масою 30 кг на висоту 0.8 м за 5 секунд. Обчисліть роботу та потужність.​


Ответы на вопрос

Отвечает Buketova Dasha.

Ответ:

240 [J]; 48 [W].

Объяснение:

работа (А):

A=m*g*h; \ = > \ A=30*0.8*10=240[J];

мощность (Р):

P=\frac{A}{t}; \ = > \ P=\frac{mgh}{t}=\frac{240}{5}=48[W].