1 л. повітря ізохорно нагріли від 9 с до 100 с На скільки змінилася його внутрішняенергія? Яку

роботу воно виконало?​

Ответы на вопрос

Отвечает Автайкин Максим.

Ответ:

dU=(3/2)vRdT=(3/2)(V/Vн.у.)*R*dT= (3/2)0.04*8,31*91=45,37 Дж

А=vRdT=30,25Дж