Яка ширина спектра світла першого порядку що лежить в межах від 0,38мкм до 0.76мкм,який отриали на

екрані на відстані 3м від дифракційної решітки з періодом 0.01мм? Відповідь заокруглити до тисячних та подати у метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Лютанов Дима.

Ответ:

Δλ = λ/d * D

Δλ = (0,76 - 0,38) мкм / 0,01 мм * 3 м = 114 м

Объяснение: