Визначити заряд, якщо на відстані 10 см від нього напруженість електронного поля 0.84.


Ответы на вопрос

Отвечает Васина Диана.

Объяснение:

Не вказано одиниць вимірювання напруженості поля, але можна припустити, що це Н/Кл.

Можна використовувати формулу для напруженості поля, щоб знайти заряд:

E = F/q, де E - напруженість поля, F - сила, q - заряд.

Оскільки на заряд діє сила, що спричиняє напруженість поля, можна скористатися формулою для сили на заряд в електричному полі:

F = Eq, де E - напруженість поля, F - сила, q - заряд.

Підставляючи дані, отримаємо:

0.84 Н/Кл = (F/q) Н/Кл

F = 0.84 * q Н

Тепер можна використовувати формулу для заряду:

q = F/E, де F - сила, E - напруженість поля.

Підставляючи дані, отримаємо:

q = (0.84 * q) Н / (10 см) = 0.084 Н * м / Кл

Отже, заряд дорівнює 0.084 Кл.