7. Чому дорівнює швидкість світла в середовищі, абсолютний показник заломлення якого - 1,5?​


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Кирилл.

Дано:

n = 1,5

с = 3·10⁸ м/с

v - ?

___________

v = c / n

v = 3·10⁸ / 1,5 ≈ 2·10⁸ м/с