СРОЧНО ДАЮ 40Б,помогите пожалуйста 5. На електричній прасці вказано: 400Вт, 220В. Визначте за

цими даними допустиму силу струму в нагрівальному елементі та опір спіралі. 6. По провіднику опором 40 Ом тече струм 4 А. Визначте роботу, яку виконує електричний струм за 2 хв і час, протягом якого на опорі виділиться 2400 Дж теплоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.

Ответ:Заряд Q, що проходить через провідник за час t можна обчислити з використанням закону Ома:

Q = I * t,

де I - сила струму, а t - час.

У нашому випадку:

Q = 0.4 A * 8 хв = 3.2 Кл (кулонів).

Кількість електронів, що проходять через провідник, можна обчислити, використовуючи формулу:

n = Q / e,

де Q - заряд, e - елементарний заряд.

Значення елементарного заряду е можна взяти рівним 1.602176634 × 10^-19 Кл.

Отже, кількість електронів, що проходять через провідник, дорівнює:

n = 3.2 Кл / (1.602176634 × 10^-19 Кл) = 1.9957567 × 10^19 електронів (апроксимовано до 2 * 10^19 електронів).

Объяснение: