Яку потенціальну енергію придбає пружина, стиснута на 3см силою 20Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
Дано:
х=3см=0,03м
F=20H
Знайти:
Еп-?
Е=kx²/2
F=kx
E=Fx/2=20*0,03/2=0,3Дж