СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА, Яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини, якщо вона

підігріває 3 кг води від 24 до 90°C за 15 хв? Напруга в мережі 220 В, ККД нагрівника 90% ИМЕННО 3 КГ ВОДЫ, А НЕ 30!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лемешевский Андрей.

Дано:

m = 3 кг

t1 = 24 °С

t2 = 90 °С

с = 4200 Дж/кг × С

τ = 15 хв = 900 с

U = 220 B

η (ККД нагрівника) = 90 % = 0,9

Знайти:

І - ?

——————————

Розв'язання:

η = Ак/Аз × 100%

Ак = Q = cm (t2 - t1)

Аз = U × I × t

η = cm (t2 - t1) / U × I × t

I = cm (t2 - t1) / η × U × t

I = 4200 × 3 × (90 - 24) / 0,9 × 220 × 900 = 4,7 A

Відповідь: І = 4,7 А.