Лопаті вентилятора здійснюють 6 обертів за 2 с. Визначте обертову частоту лопатей та період їхнього

обертання ​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвіїв Анета.

N = 6

t = 2с

T = t/N;  n=N/t

T = 2/6 ≈ 0.33c

n = 6/2 = 3c^-1