вертикально підвішена пружина під дією тягарця масою 250г розтягнулася на 5см визначте жорсткість

пружини​

Ответы на вопрос

Отвечает Фастов Дима.

Ответ:

49000

Объяснение:

F = k*х => k = F/x = m*g/x

k = 250 * 9,8 / 0,05 = 49000 H/м