залізний провідник довжиною 20м та площею поперечного перерізу 0,5мм^2 підклбчено до мережі з

напругою 32В за якмй час через поперечний переріз цього провідника пройде 4*10^20 електронів

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі, нам потрібно використати формулу струму:

I = Q/t,

де I - струм, що протікає через провідник, Q - кількість заряду, що протікає через провідник, та t - час, за який цей заряд проходить через провідник.

Кількість заряду, що проходить через поперечний переріз провідника можна визначити, використовуючи формулу:

Q = n * e,

де Q - кількість заряду, n - кількість електронів, що протікають через провідник, та e - заряд електрона.

Отже, знаючи кількість електронів, ми можемо обчислити кількість заряду, що проходить через провідник:

Q = n * e = 410^20 * 1.610^-19 = 6.4*10^1 Кл

Підставляючи дані в формулу струму, ми можемо знайти струм, що протікає через провідник:

I = Q/t

t = Q/I = 6.410^-1 Кл / (0.510^-6 м^2 * 32 В) = 4*10^3 секунд

Отже, заряд 410^20 електронів пройде через поперечний переріз залізного провідника довжиною 20 м та площею поперечного перерізу 0,5 мм^2 за 410^3 секунд

Объяснение: