Коли мідний дріт намотали на котушку, то виявилось, що при напрузі 6500 мВ тече струм 0,1 кА. Яка

довжина дроту, якщо його переріз 0,34 MМ^2

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Закон Ома визначає зв'язок між напругою, струмом та опором електричного кола:

V = IR

де V - напруга, I - струм, R - опір.

Можна перетворити цей вираз, щоб виразити опір:

R = V/I

Знаючи значення напруги V та струму I, можемо знайти опір R. Аби знайти довжину дроту, необхідно знати специфічний опір матеріалу, з якого виготовлений дріт. Для міді це приблизно 1,72 x 10^-8 Ом x м.

Для обчислення довжини використаємо формулу для опору провідника, що має форму циліндра:

R = (ρL)/A

де ρ - специфічний опір, L - довжина, A - переріз.

Знову можна перетворити вираз, щоб виразити довжину:

L = RA/ρ

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

R = V/I = 6500 мВ / 0,1 кА = 65 Ом

L = RA/ρ = (65 Ом) x (0,34 мм^2) / (1,72 x 10^-8 Ом x м) = 1,28 x 10^4 мм = 12,8 м

Отже, довжина дроту становить 12,8 м.

Отвечает Тян Катя.

Ответ:

довжина дроту становить 1290,7

Объяснение:

Щоб знайти довжину дроту, нам необхідно використати закон Ома, який говорить, що струм, що протікає через провідник, прямо пропорційний напрузі та обернено пропорційний опору.

Опір дроту можна знайти за допомогою формули:

R = V / I,

де R - опір дроту, V - напруга, I - струм.

Підставляємо дані:

R = 6500 мВ / 0,1 кА = 65 Ом

Тепер, ми можемо використати формулу для обчислення довжини дроту:

L = R * A / ρ,

де L - довжина дроту, A - переріз дроту, ρ - специфічний опір матеріалу.

Значення специфічного опору міді при 20 °C становить близько 0,0172 Ом * мм^2 / м.

Підставляємо дані:

L = 65 Ом * 0,34 мм^2 / (0,0172 Ом * мм^2 / м) = 1290,7 м або близько 1,3 км (заокруглено до десятих).

Отже, довжина дроту становить приблизно 1,3 кілометра.