При електризації натиранням маса палички зросла на 18,2•10‾31кг. Який заряд набула паличка і якій

кількості електронів відповідає ця зміна маси? (маса електрона – 9,1·10-31кг

Ответы на вопрос

Отвечает Колпакова Виолетта.

Ответ:-3.2×10^-19кг

Объяснение:

дано:

m=18.2×10^-31кг

e=-1.6×10^-19кг

me=9.1×10^-31кг

розвязання:

m=N×me=N m/

N=18.2 помножити на 10 ^31 і через риску дробу поділити на 9.1 помножити на 10^31 і це дорівнює

q=Ne

q дорівнює 2 помножити на (-1.6×10^19) і це все дорівнює -3.2×10^-19