СРООООООЧНООООО!!!Пожалуйста Тіло масою 2 кг опромінюють а-променями. Знайдіть поглинуту дозу

іонізуючого випромінювання, якщо енергія іонізуючого випромінювання, передана тiлу, становить 30 Дж 2 Дж/кг 15 Дж/кг 30 Дж/кг 60 Дж/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Александр.

Ответ:

Поглинута доза іонізуючого випромінювання (D) визначається як відношення енергії, поглинутої тілом (E), до його маси (m):

D = E / m

В даному випадку, маса тіла m = 2 кг, а енергія іонізуючого випромінювання, передана тілу, становить E = 30 Дж.

Тому, поглинута доза іонізуючого випромінювання буде:

D = E / m = 30 Дж / 2 кг = 15 Дж/кг

Отже, поглинута доза іонізуючого випромінювання становить 15 Дж/кг.

Объяснение: