Знайдіть енергію фотона випромінювання зеленого світла довжина хвилі якого 550 нм можно

пожалуйста через ДАНО

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Владик.

Дано:

h = 6,63 * 10-³⁴Дж/с

с = 3 * 10⁸

λ = 550 нм = 550 * 10-⁹

Знайти:

ε - ?

ε = h*c / λ

ε = h*c / λ = 6,63 * 10-³⁴ * 3 * 10⁸ / (550 * 10-⁹) ≈ 3,62*10-¹⁹ Дж = 3,62*10-¹⁹ / (1,6*10-¹⁹ ) ≈ 2,26 эВ