у провіднику , до кінця якого прикладено напругу 12В, протягом 5 хв пройшов заряд 60 Кл. визначте

опір провідника. СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛІВ !!!!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Вахитов Тимерхан.
Із формули для струму знайшли цей струм, підставили у другу формулу і знайшли опір

Отвечает Ямщикова Валерия.

Опір провідника можна визначити за формулою:

R = V/I

де V - напруга, I - сила струму.

Сила струму обчислюється як відношення заряду до часу:

I = Q/t

де Q - заряд, t - час.

Підставляючи відомі значення, отримаємо:

I = Q/t = 60 Кл / (5 хв * 60 с/хв) = 0,2 А

Опір провідника дорівнює:

R = V/I = 12 В / 0,2 А = 60 Ом.

Отже, опір провідника дорівнює 60 Ом