Знайдіть обєм тіла, якщо після занурення в морську солону воду на ноьго діє архімедова сила 850H


Ответы на вопрос

Отвечает Виролайнен Юрий.

Ответ:

V(зан. ч. т.) = 0,083 м³

Объяснение: для розв'язання задачі скористуємося законом Архімеда:

F(А) = p(рід) * g * V(зан. ч. т.), де F(А) - сила Архімеда (сила, з якою газ або рідина виштовхують тіло), p(рід.) - густина рідини/газу, g - прискорення вільного падіння (= 10 м/с²), V(зан. ч. т.) - об'єм зануреної частини тіла у рідину або газ.

Густина є табличним даним, отже р(сол.в.) = 1.03 * 10³кг/м³

V(зан. ч. т.) = F(А) / (p(рід) * g)

Підставляємо і рахуємо:

V(зан. ч. т.) = 850 / (1.03 * 10³ * 10)

V(зан. ч. т.) = 0,083 (м³)

Відповідь: V(зан. ч. т.) = 0,083 м³