На якій глибині в бензині тиск становить 5,68 кПа?​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
P=5,68кПа=5680Па
p(густина бензин)-750 кг/м^3
g=10 Н/кг
h-?
P=pgh
h=P/pg=5680/7500=0,757=0,76м