амплітудне значення е.р.с. генератора змінного струму 300 В. яку величину напруги покаже вольтметр

підключений до затискачів генератора при розімкненому колі​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Ренат.

Ответ:

Дано:

Umax=300 B.

Знайти Uxx.

Вольтмети проградуйовані у значеннях діучої напруги, тобто при вимірюванні напруги прилад покаже діюче значення напруги.

Зв'язок між амплітудним і діючим значенням напруги виражається формулою:

Umax=U*√2, звідси U=Umax/√2.

Тоді: Uxx=Umax/√2=300/√2=212,13 B.

Объяснение: