2. Пчела массой 0,005 кг движется со скорoenvo Vwial we высоте 300м. (g- 10/) а) Вычислите

кинетическую энергию, которой са [2] b) Определите потенциальную энергию ицен!! Vett​

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Відповідь:

Для розв'язання задачі необхідно використовувати формули кінетичної та потенціальної енергії.

a) Кінетична енергія може бути обчислена за формулою:

Ek = 1/2 * m * v^2

де m - маса пчели, v - її швидкість.

Підставляємо відомі значення та отримуємо:

Ek = 1/2 * 0.005 кг * (Vwial)^2

б) Потенціальна енергія може бути обчислена за формулою:

Ep = m * g * h

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота тіла.

Підставляємо відомі значення та отримуємо:

Ep = 0.005 кг * 10 м/с^2 * 300 м = 15 Дж.

Отже, відповіді:

а) Кінетична енергія пчелі дорівнює 1/2 * 0.005 кг * (Vwial)^2.

б) Потенціальна енергія пчелі дорівнює 15 Дж.

Пояснення: