Визначте силу струму в резисторі, якщо за 13 хв через його поперечний переріз пройшов заряд, що

дорівнює 253500 Кл. Терміново!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Дано:

t=13 хв=13*60=780 сек;

q=253500 Кл.

Знайти І.

Рішення.

q=I*t, звідси I=q/t=253500/780=325 A.

Объяснение: