Портовий кран розвиває потужність 22 кВт. Яку роботу може виконати мотор під час перевезення

вантажу за 10 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Відповідь:

А = 13,2 МДж

Пояснення:

Дано:

N = 22 кВт = 22000 Вт

t = 10 хв = 600 с

Знайти:

А - ?

Розв'язок:

N = \frac{A}{t}   =>   A = N*t

A = 22000*600 = 13200000 Дж = 13,2 МДж