На яку висоту підняв людину масою 50 кг ліфт, якщо відомо, що при цьому була виконана робота 7,5

кДж?помогите с полным решением!!!! Дано; Розв'язування

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Анастасия.
Дано:
E=7,5кДж
m=50кг
h-?
———————
E=mgh
h=E/(mg)=7500/(50*10)=15м