зміниться прискорення тіла, якщо його масу збільшити в 3 рази і силу, що діє на нього, зменшити в 3

рази

Ответы на вопрос

Отвечает Масленко Дарья.

а1=F1/m1;

a2=F1/3 : 3m1=(F1/m1) / (1/9)=a1/9. Уменьшится в 9 раз.