По похилій площині до кузова автомобіля піднімається ящик масою 160 кг, прикладаючи до нього

вздовж дощок силу 950 Н. Обчислити ККД похилої площини, якщо довжина дощок дорівнює 4м, а висота кузова 1,5м. СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Kanat Akmaral.

m = 160кг

F = 950H

l = 4м

h = 1,5м

g ≈ 10H/кг

η (ККД) - ?

η = А(к)/A(п) = \frac{mgh}{Fl}

η = \frac{160*10*1,5}{950*4} ≈ 0,63 = 63%