На яку висоту піднімається стріла масою 100г ,якій надали кінетичної енергії 160 Дж?Тертям

знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Сергей.
Д ано  E=160 Дж    m=100г      h- ?
по закону сохранения энергии Ек  =  Eр = m*g*h
h= Ек/m*g=160/0,1*10=160 м - ответ