Кусок алерії масою 540 г опустили в бензин .Знайти 1)Vв.о .?2)Va?3)P?;P1? Срочноо у мене

самостійна срочно нужноо!​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатов Виталий.

Ответ:

Объяснение:

Для того, щоб визначити Vв.о, Va, P та P1, нам необхідно знати густина алюмінію та бензину.

Так як густина не вказана, припустимо, що густина алюмінію складає 2,7 г/см³, а густина бензину - 0,7 г/см³.

Vв.о. = V(алюміній) = m(алюміній) / ρ(алюміній) = 540 г / 2,7 г/см³ = 200 см³

Отже, об'єм алюмінію становить 200 см³.

Va = V(бензин) = V(загальний) - V(алюміній) = 2000 см³ - 200 см³ = 1800 см³

Отже, об'єм бензину становить 1800 см³.

P = m / V = (m(бензину) + m(алюмінію)) / V(загальний) = (540 г + (1800 см³ x 0,7 г/см³)) / 2000 см³ = 0,891 г/см³

Отже, густина суміші становить 0,891 г/см³.

P1 = P(бензину) = m(бензину) / V(бензину) = (1800 см³ x 0,7 г/см³) / 1800 см³ = 0,7 г/см³

Отже, густина бензину в суміші становить 0,7 г/см³.

Отже, об'єм алюмінію становить 200 см³, об'єм бензину становить 1800 см³, густина суміші становить 0,891 г/см³, а густина бензину в суміші становить 0,7 г/см³.