Рибалка вирушає на зимову риболовлю. Чи безпечно це, якщо лід на початку березня витримує тиск 9

кПа, а маса рибалки зі спорядженням та без улову 100 кг? Площа підошви взуття 2 дм² ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

Объяснение:

P = 9 кПа

m =  100 кг

S =  2 дм² = 0.02 ​м²

P2 = F/S = m*g / S = 100*10 / 0.02 = 50 кило паскалей

P2 > P

давление рыбака более чем в 5 раз больше чем может выдержать лед.

Провалится пол лед