Визначте час протікання струму на ділянці електричного кола якщо при силі струму 500мА при напрузі

2 кВ електричне поле виконуе роботу 6МДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалагин Анатолий.

Ответ:

Дано:

І=500 мА=500*10^-3 А;

U=2 кВ=2*10^3 В;

А=6 МДж=6*10^6 Дж.

Знайти t.

А=U*I*t, звідси знаходимо час протікання струму:

t=А/U*I=6*10^6/(2*10^3)*500*10^-3=3*10^3 сек=50 хв.

Объяснение: