При якій силі струму проводився електроліз якщо за 20 хвилин на катоді виділилось 0,84 г хрому?


Ответы на вопрос

Отвечает Меньшенина Владислава.

Ответ:

Дано:

t=20 хв=20*60=1200 сек;

m=0,84 г.

Знайти І.

Рішення.

m=k*I*t, звідси знаходимо струм, при якому проводився електроліз:

І=m/k*t=0,84/0,18*1200=0,0039 A=3,9*10^-3 A=3,9 мА.

Объяснение: