СРОЧНО!!Людина під час бігу розвиває потужність 0,72 кВт. Яку роботу виконує людина за 20 хвилин?

Відповідь запишіть в кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.
Дано:
N=0,72кВ
t=20хв=1200с
Знайти:
А-?
А=N*t=0,72*1200=864кДж