Блок 7. Вантажівка масою 24 тони, рушає з місця прискоренням 0,1 м/с². Знайдіть силу тяги, якщо

коефіцієнт тертя становить 0,3. допоможіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Егор.

Ответ:

Перше, що потрібно зробити, це знайдти силу тертя. Вона дорівнює:

Fтертя = μ * m * g

де μ - коефіцієнт тертя, m - маса вантажівки, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²).

Fтертя = 0,3 * 24 т * 9,8 м/с² = 70,56 кН

Далі, можемо використовувати другий закон Ньютона, щоб знайти силу тяги:

Fтяги = m * a + Fтертя

де m - маса вантажівки, a - прискорення, Fтертя - сила тертя.

Fтяги = 24 т * 0,1 м/с² + 70,56 кН = 72,96 кН

Отже, сила тяги дорівнює 72,96 кН.

Объяснение:

Отвечает Султанова Улжан.

Ответ:Щоб знайти силу тяги, необхідно врахувати силу тертя. Сила тяги дорівнює силі тертя, щоб підтримувати рух з прискоренням.

Сила тертя може бути знайдена за формулою: Fтертя = μ * m * g,

де μ - коефіцієнт тертя,

m - маса вантажівки,

g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,8 м/с²).

Спочатку знайдемо силу тертя:

Fтертя = 0,3 * 24 т * 9,8 м/с².

Fтертя = 70,56 Н.

Оскільки сила тяги має бути достатньою, щоб перебороти силу тертя і щоб забезпечити прискорення, сила тяги буде дорівнювати:

Fтяги = Fтертя + m * a,

де a - прискорення.

У нашому випадку, прискорення дорівнює 0,1 м/с².

Fтяги = 70,56 Н + 24 т * 0,1 м/с².

Fтяги = 70,56 Н + 2,4 т * м/с².

Fтяги = 70,56 Н + 2,4 кН.

Fтяги = 73,96 кН.

Тому, сила тяги становить приблизно 73,96 кН.

Объяснение: