За який час двигун виконує роботу 600 кДж, якщо він розвиває потужність 20 кВт?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.
Дано:
А=600кДж=6*10⁵Дж
Р=20кВт=2*10⁴Вт
Знайти:
t-?
P=A/t→t=A/P=6*10⁵/2*10⁴=30c