СРОЧНО дам 100 балов Через електролітичну ванну з розчином мідного купоросу пройшов заряд 40 Кл.

Яка маса мідділилась на електродах? Елект- рохімічний еквівалент міді дорівнює 0, 33 * 10 ^ - 6 * kr/K*pi

Ответы на вопрос

Отвечает Просёлова Анастасия.

Ответ: 1,32*10⁻⁵кг

Объяснение:

Дано:

q=40Кл

k=0,33*10⁻⁶кг/Кл

-----------------

m-?

Согласно закона Фарадея:

m=kq, где:

k-электрохимический эквивалент;

q-заряд

m=0,33*10⁻⁶*40=1,32*10⁻⁵кг