Через електролітичну ванну з розчином хлориду міді (CuCI) пройшов заряд 600 кл (кулон) . Скільки

чистоЇ міді було отримано під час електролізу?

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.

По закону электролиза:
m=k*I*t = k*q = 0,33 * 600 ≈ 200 мг 
(Здесь k=0,33 мг/Кл - электрохимический эквивалент меди)