Визначте потенціальну енергію пружини жорсткі- стю 40 Н/м, розтягненої на 6 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитов Никита.

Объяснение:

ати потенціальну енергію пружини:

U = (1/2) * k * x^2 = (1/2) * 40 Н/м * (0.06 м)^2 = 0.072 Дж.

Отже, потенціальна енергія пружини становить 0.072 Дж.