Потрібно прикласти силу 2,37 н СРОЧНО!!!ДАЮ 10 БАЛЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

Ответ:

если помог жми лайк, и зделай лучший ответ!!(

Объяснение:

1.нам потрібно використовувати закон Архімеда, який стверджує, що на тіло, яке знаходиться повністю або частково в рідині, діє сила піднесення, яка рівна вазі рідини, яку воно витісняє.

Отже, сила, яку потрібно прикласти, щоб утримати камінь у воді, повинна бути рівною силі піднесення. Цю силу можна обчислити за формулою:

F = ρ * V * g

де ρ - густина рідини, в якій знаходиться камінь, V - об'єм каменю, який витісняється рідиною, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м / с²).

Об'єм каменю можна обчислити за формулою:

V = m / ρ,

де m - маса каменю.

Підставляючи відповідні значення, ми отримаємо:

V = m / ρ = 10 кг / 2600 кг / м³ ≈ 0,003846 м³

F = ρ * V * g = 1000 кг / м³ * 0,003846 м³ * 9,81 м / с² ≈ 37,8 Н (Ньютон)

Отже, щоб утримати камінь масою 10 кг у воді, потрібно прикласти силу приблизно 37,8 Н.

2.ми можемо застосувати закон Архімеда, який стверджує, що на тіло, яке знаходиться повністю або частково в рідині, діє сила піднесення, яка рівна вазі рідини, яку воно витісняє.

Отже, сила піднесення, яка діє на сталеву деталь у воді, буде рівна вазі води, яку вона витісняє. Ми можемо виразити цю вагу за формулою:

F = ρ * V * g

де ρ - густина рідини (води), V - об'єм деталі, який витісняється водою, g - прискорення вільного падіння (приблизно 9,81 м / с²).

Об'єм деталі можна обчислити за формулою:

V = m / ρ,

де m - маса деталі, ρ - густина матеріалу деталі.

Для того, щоб визначити виштовхувальну силу, яка діє на деталь у воді, нам потрібно знати густину матеріалу деталі. Якщо ми припустимо, що густина сталі становить 7850 кг / м³, то об'єм деталі буде:

V = m / ρ = 20 кг / 7850 кг / м³ ≈ 0,002548 м³

Тоді вага води, яку витісняє деталь, буде:

F = ρ * V * g = 1000 кг / м³ * 0,002548 м³ * 9,81 м / с² ≈ 25 Н (Ньютон)

Отже, виштовхувальна сила, яка діє на сталеву деталь у воді, становитиме близько 25 Н, що менше, ніж виштовхувальна сила у нафті, оскільки густина води менше, ніж густина нафти.

вот...