За час t було виконано роботу А, при силі струму I і напрузі U. Визначте величину позначену

зірочкою. t - 4 хв А - * Кдж І - 3 А U - 35 B

Ответы на вопрос

Отвечает Веретенникова Наташа.

Щоб визначити величину, позначену зірочкою, потрібно мати додаткову інформацію про залежність роботи від сили струму та напруги, наприклад, закон Джоуля-Ленца.

Закон Джоуля-Ленца говорить, що робота, яка виконується струмом в провіднику, пропорційна квадрату сили струму та часу, протягом якого вона виконується, і пропорційна опору провідника. Таким чином, формула для роботи, яку виконує струм при заданій силі струму, напрузі та часі, може бути записана наступним чином:

A = I^2 * R * t

де A - робота, виконана струмом,

I - сила струму,

R - опір провідника,

t - час роботи.

Опір провідника можна обчислити за формулою:

R = U / I

де U - напруга,

I - сила струму.

Тоді формула для роботи може бути переписана як:

A = I^2 * (U/I) * t = I * U * t

Підставляючи в дану формулу задані значення, отримаємо:

A = 3 * 35 * 4 = 420 Кдж

Отже, робота, виконана струмом за час 4 хв при силі струму 3 А та напрузі 35 В, дорівнює 420 Кдж.