Установіть відповідність «ізопроцес – математичний запис фізичного закону, що описує цей процес».

(2 бали) 1. Ізобарний процес а) 2. Ізотермічний процес б) 3. Ізохорний процес в)p1V1=p2V2 г)

Ответы на вопрос

Отвечает Машкина Людмила.

Объяснение:

1)Ізобарний: V1/T1=V2/T2

2)Ізотермічний: p1V1=p2V2

3)Ізохорний: p1/T1=p2/T2