У провіднику з опором 6 Ом, сила струму, що протікає через цього 0,2 A. Визначте напругу на кінцях

провідника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

Ответ: 1,2В

Объяснение:

Дано:

R=6 Ом

I=0,2А

-------------

U-?

Cогласно закона Ома:

U=I*R=0,2*6=1,2В

Отвечает Abukasymova Alina.

Ответ: 1,2 В

Объяснение:

(фото)