Радіус траєкторії по якій обертається тіло r=4м а період його обертання 8с. З якою лінійною

швидкістю рухається тіло ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ruda Nastia.

( Запом'ятай v=ωR   a=v²/R  ω=2π/T)

v=ωR=2πR/T=2×π×4м÷8с=π м/с=3,14 м/с