Задача. Сила струму в горизонтально розміщеному провіднику, який має масу 5 г, становить 15 А.

Визначте довжину провідника в магнітному полі з індукцією магнітного поля 25мТл., якщо сила тяжіння провідника врівноважується силою Ампера. Дам 40 балов за правильный ответ, распишите мне все решении

Ответы на вопрос

Отвечает Исаев Алексей.

Ответ:

Длинна проводника приблизительно равна 0,13 м

Объяснение:

Дано:

I = 15 A

m = 0,005 кг

B = 0,025 Тл

g = 10 м/c²

\alpha = 90°

F_{A} = F_{T}

Найти:

l \ - \ ?

----------------------------------

Решение:

Сила Ампера:

F_{A} =BIl \sin \alpha

Так как \sin \alpha = 1, то:

F_{A} =BIl - для данной задачи

Сила тяжести:

F_{T} = mg

F_{A} = F_{T}

BIl = mg \Longrightarrow \boldsymbol{ \boxed{ l = \frac{mg}{BI} } }

Расчеты:

l = (0,005 кг · 10 м/c²) / (0,025 Тл · 15 A) \approx 0,13 м

Ответ: l \approx 0,13 м.