Земля рухається навколо Сонця зі швидкістю 30 км / с. Який шлях долає Земля протягом 90 хвилин


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Любовь.

Відповідь:

162000 км

Пояснення:

Формула швидкості :

\displaystyle V= \frac{S}{t}

де S - відстань ; t - час

Звідси  формула для знаходження відстані :

S = V*t

Дано:

V = 30 км/с

t = 90 хв.

Знайти :

S - ? км

Переведемо хвилини у секунди :

1 хв = 60 с

90 хв = 90 * 60 = 5400 с, отже Земля подолає :

S = V * t = 30 * 5400 = 162 000 км

Отвечает Кузьмин Дмитрий.

Ответ:

162000 км

Объяснение:

Відповідь:

162000 км

Пояснення:

Формула швидкості :

де S - відстань ; t - час

Звідси  формула для знаходження відстані :

S = V*t

Дано:

V = 30 км/с

t = 90 хв.

Знайти :

S - ? км

Переведемо хвилини у секунди :

1 хв = 60 с

90 хв = 90 * 60 = 5400 с, отже Земля подолає :

S = V * t = 30 * 5400 = 162 000 км