під час бомбардування ядра Літію 7/3Li альфа-частинками вилітає нейтрон. написати рівняння реакції

та обчислити її енергетичний вихід​

Ответы на вопрос

Отвечает Сыпачева Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

Li + He -> B + n (формула з індексами у вкладенні)
M(Li(3;7))=7,016 -3*0,0005486 аом

M(He(2;4))=4,0026 - 2*0,0005486 аом

Mr(B(5;10))=10,01294 -5*0,0005486аом

M(n)=1,00866 аом

ΔM = M(Li)+M(He) - M(B) - M(n) = 7,016+4,0026-10,01294-1,00866

ΔM = -0,003 аом

Δ E= ΔM*931,5 МеВ = -0,003 *931,5 МеВ =-2,79 МеВ