Два однакові позитивні заряди, перебуваючи на відстані 10 мм один від одного, взаємодіють із силою

0,72 мН. Визначте модулі зарядів. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Podnarcote Cate.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

r = 10 мм = 0,010 м

F = 0.72 мН = 7,2·10⁻⁴ Н

_____________

q - ?

По условию:

q₁ = q₂ = q

Закон Кулона:

F = k·q² / r²

отсюда:

q = √ (F·r² / k) = r·√ (F/k)

q = 0,010·√ (7,2·10⁻⁴/(9·10⁹))  ≈ 2,8·10⁻⁹ Кл   или  2,8 нКл